درباره ما

درباره شرکت فناور گستر روبینا

گروه برنامه نویسی روبینا با هدف طراحی و تولید وب سایت های حرفه ای و وب اپلیکشین های حرفه ای به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت فناور گستر روبینا مشغول فعالیت می باشد.

شرکت فناور گستر روبینا با در اختیار داشتن کارشناسان ارشد نرم افزار توانمند در تخصص های مختلف در زمینه نرم افزارهای برناهه نویسی، پایگاه داده های مختلف، امنیت اطلاعات، شبکه، و تکنیکهای طراحی و تولید و معماری نرم افزار افتخار دارد که پروژه های بزرگ صنعتی و تجاری مختلف را برای شرکتهای معتبر داخلی و خارجی با رضایت مندی بالای آنها انجام داده و همواره آماده پذیرش کارهای مختلف درتوان برای انجام در اسرع وقت میباشد. شرکت فناور گستر روبینا با دانش بالای پرسنل خود میتواند تجارت شما را از زمان استارت ایده در ذهن شما، تا ایجاد وب سایت برای تبلیغ، تولید نرم افزار و سایت مدیریت مجموعه و کارهای مختلف سازمانی، تا جذب مشتری و افزایش فروش و پشتیبانی را برای شما انجام میدهد. همچنین شرکت فناور گستر روبینا با در اختیار داشتن افراد متخصص در شبکه و امنیت و فناوری اطلاعات خیال شما را از بالا بودن و امن بودن دائمی سیستم ها و سرورها را راحت میکند

ما در تخصص خود فعالیت می کنیم:

.

شرکت فناور گستر روبینا در سال 1395 با هدف ایجاد داشتن سهمی هر چند اندک در ساختار فناوری اطلاعات کشور کار خود را آغاز کرد.

 در ساختار سازمانی این شرکت تقریبا برای بیشتر حوزه های نرم افزار اعم از سخت افزار و نرم افزار متخصص خبره وجود دارد و همین پتانسیل بسیار بالا شرکت فناور گستر روبینا را توانمند در حوزه انجام انواع پروژه های نرم افزاری و سخت افزاری نموده است هر چند تخصص اصلی شرکت فناور گستر روبینا در حوزه نرم افزار است.

شرکت فناور گستر روبینا توانمند در انجام انواع پروژه های نرم افزاری در بسترهای ویندوز، وب و اندروید میباشد. این شرکت با در اختیار داشتن مهندسینIT در پروژه هایی که تاکنون انجام داده از جمله: پورتال موسسه حقوقی طنین عدالت، پورتال موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا، سامانه خرید و فروش آنلاین کالا بصور عمده، ثابت کرده که توانمند است که رضایت بالای مشتریان خود گواه این مدعاست.

علاوه بر آن با انجام پروژه هایی که در دست دارد در صدد اثبات بخش دیگری از توانمندیهای خود است.

 در این شرکت همواره اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتری در هدف اول قرار داده شده است.

گروه برنامه نویسی روبینا با هدف طراحی و تولید وب سایت های حرفه ای و وب اپلیکشین های حرفه ای به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت فناور گستر روبینا مشغول فعالیت می باشد.

ما در تخصص خود فعالیت می کنیم:

شرکت فناور گستر روبینا با در اختیار داشتن کارشناسان ارشد نرم افزار توانمند در تخصص های مختلف در زمینه نرم افزارهای برناهه نویسی، پایگاه داده های مختلف، امنیت اطلاعات، شبکه، و تکنیکهای طراحی و تولید و معماری نرم افزار افتخار دارد که پروژه های بزرگ صنعتی و تجاری مختلف را برای شرکتهای معتبر داخلی و خارجی با رضایت مندی بالای آنها انجام داده و همواره آماده پذیرش کارهای مختلف درتوان برای انجام در اسرع وقت میباشد. شرکت فناور گستر روبینا با دانش بالای پرسنل خود میتواند تجارت شما را از زمان استارت ایده در ذهن شما، تا ایجاد وب سایت برای تبلیغ، تولید نرم افزار و سایت مدیریت مجموعه و کارهای مختلف سازمانی، تا جذب مشتری و افزایش فروش و پشتیبانی را برای شما انجام میدهد. همچنین شرکت فناور گستر روبینا با در اختیار داشتن افراد متخصص در شبکه و امنیت و فناوری اطلاعات خیال شما را از بالا بودن و امن بودن دائمی سیستم ها و سرورها را راحت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *